HAZA HÍR-MIX 1/4 mérföld 10 másodpercen belül???

1/4 mérföld 10 másodpercen belül???

8843

972138_533058923396130_1545808068_nIgen, ez a teljesítmény VÉGRE összejött a múlt hétvégén Szabó Istvánnak, a gútai származású komáromi motorosnak. COCÓ ismét az 1. helyen végzett és életében első alkalommal tette oda magát annyira, hogy be tudott csúszni 10 másodperc alá. Ez az időeredmény az amatőr kategóriában világszerte elismert és komoly tapasztalatot igényel. ,, Szombaton az edzések folyamán számtalan 10,0…-os időm volt és már kiábrándítóan hasonlókat tudtam menni, mely mind a tizes határ felett volt pár század másodperccel. Ezzel az eredménnyel egészen estig az első helyen 1017060_533058913396131_2026393562_nálltam a ranglétrán, amíg az egyik osztrák konkurencia nem csúszott be 0,042 másodperccel tíz alá, ami neki is élete legjobb ideje lett. Ezt az eredményt csak másnap reggel tudtam űberelni egy 9,943-as idővel, mellyel ismét feltornásztam magam az első helyre. Ezek után már ezt az eredményt a kategórián belül javítani senki nem tudta, márcsak a kőkemény döntőkben kellett megvédenem a pozíciómat. Ebben a szoros versenyben és a 30 fok feletti melegben komoly állóképességet igényelt a dolog, de végül sikerült” , mondja COCÓ.
Nagyon boldog és örül ennek az óriási áttörésnek. Fertőszentmiklóson jún.15-16.-án tehát 402 m – 9,943 sec – 233,77 kmh lett a B5-ös kategória csúcseredménye.
Gratulálunk, mivel a pontverseny alapján a 3. verseny után tovább erősítette a helyezését a dobogó csúcsán!!!