Kezdőlap SPORT A tavaszi labdarúgóidény sorsolása

A tavaszi labdarúgóidény sorsolása

103
MEGOSZTÁS

SXSXSXSXXSJárási I. osztály
I. (16.) forduló, március 9-én
Dunamocs – Gúta B * Hetény – Szilos * Nemesócsa – Perbete
*Keszegfalva – Búcs * Újgyalla – Marcelháza * Lakszakállas
– Izsa * Bátorkeszi – Madar * Csallóközaranyos – Actív
Komárom
II. (17.) forduló, március 16-án
Csallóközaranyos – Dunamocs * Actív Komárom – Bátorkeszi
* Madar – Lakszakállas * Izsa – Újgyalla * Marcelháza – Keszegfalva
* Búcs – Nemesócsa * Perbete – Hetény * Szilos
– Gúta B
III. (18.) forduló, március 23-án
Dunamocs – Szilos * Gúta B – Perbete * Hetény – Búcs *
Nemesócsa – Marcelháza * Keszegfalva – Izsa * Újgyalla –
Madar * Lakszakállas – Actív Komárom * Bátorkeszi – Csallóközaranyos
IV. (19.) forduló, március 30-án
Bátorkeszi – Dunamocs * Csallóközaranyos – Lakszakállas * Actív
Komárom – Újgyalla * Madar – Keszegfalva * Izsa – Nemesócsa
* Marcelháza – Hetény * Búcs – Gúta B * Perbete – Szilos
V. (20.) forduló, április 6-án
Dunamocs – Perbete * Szilos – Búcs * Gúta B – Marcelháza * Hetény
– Izsa * Nemesócsa – Madar * Keszegfalva – Actív Komárom
* Újgyalla – Csallóközaranyos * Lakszakállas – Bátorkeszi
VI. (21.) forduló, április 13-án
Lakszakállas – Dunamocs * Bátorkeszi – Újgyalla * Csallóközaranyos
– Keszegfalva * Actív Komárom – Nemesócsa *
Madar – Hetény * Izsa – Gúta B * Marcelháza – Szilos * Búcs
– Perbete
VII. (22.) forduló, április 20-án
Dunamocs – Búcs * Perbete – Marcelháza * Szilos – Izsa *
Gúta B – Madar * Hetény – Actív Komárom * Nemesócsa
– Csallóközaranyos * Keszegfalva – Bátorkeszi * Újgyalla –
Lakszakállas
VIII. (23.) forduló, április 27-én
Újgyalla – Dunamocs * Keszegfalva – Lakszakállas * Bátorkeszi
– Nemesócsa * Csallóközaranyos – Hetény * Actív Komárom
– Gúta B * Madar – Szilos * Izsa – Perbete * Marcelháza
– Búcs
IX. (24.) forduló, május 4-én
Dunamocs – Marcelháza * Búcs – Izsa * Perbete – Madar *
Szilos – Actív Komárom * Gúta B – Csallóközaranyos * Hetény
– Bátorkeszi * Nemesócsa – Lakszakállas * Keszegfalva
– Újgyalla
X. (25.) forduló, május 11-én
Keszegfalva – Dunamocs * Újgyalla – Nemesócsa * Lakszakállas
– Hetény * Bátorkeszi – Gúta B * Csallóközaranyos –
Szilos * Actív Komárom – Perbete * Madar – Búcs * Izsa –
Marcelháza
XI. (26.) forduló, május 18-án
Dunamocs – Izsa * Marcelháza – Madar * Búcs – Actív Komárom
* Perbete – Csallóközaranyos * Szilos – Bátorkeszi *
Gúta B – Lakszakállas * Hetény – Újgyalla * Nemesócsa –
Keszegfalva
XII. (27.) forduló, május 25-én
Nemesócsa – Dunamocs * Keszegfalva – Hetény * Újgyalla
– Gúta B * Lakszakállas – Szilos * Bátorkeszi – Perbete *
Csallóközaranyos – Búcs * Actív Komárom – Marcelháza *
Madar – Izsa
XIII. (28.)forduló, június 1-jén
Dunamocs – Madar * Izsa – Actív Komárom * Marcelháza
– Csallóközaranyos * Búcs – Bátorkeszi * Perbete – Lakszakállas
* Szilos – Újgyalla * Gúta B – Keszegfalva * Hetény
– Nemesócsa
IV. forduló, (29.) június 8-án
Hetény –Dunamocs * Nemesócsa – Gúta B * Keszegfalva –
Szilos * Újgyalla – Perbete * Lakszakállas
– Búcs * Bátorkeszi – Marcelháza
* Csallóközaranyos – Izsa * Actív
Komárom – Madar
XV. forduló, (30.) június 15-én
Dunamocs – Actív Komárom
* Madar – Csallóközaranyos *
Izsa – Bátorkeszi *– Marcelháza
– Lakszakállas * Búcs – Újgyalla
* Perbete – Keszegfalva – Szilos
– Nemesócsa * Gúta B – Hetény

DUNATÁJ HETILAP

hirdetés