HAZA SPORT Motorsport: Kétnapos futam volt 2014.június 14-15.-én Fertőszentmiklóson

Motorsport: Kétnapos futam volt 2014.június 14-15.-én Fertőszentmiklóson

1321

foto (145)

Ez volt a Westdragrace csapat által rendezett kupasorozat következő idei versenye, melyen a gútai származású komáromi versenyző, Szabó István ismét sikeresen szerepelt a VT Racing Tunning Szerviz csapattal. A kétnapos megméredtetésben városunk versenyzője végig az első helyen állt a kvalifikációs listán. Ez a verseny szépen összejött neki, mivel 402 méteren a 9,70 sec és a 244 km/ó feletti sebességével a döntőben  is meg tudta védeni a legelső helyét az M5-ös kategóriában. Ez a teljesítmény ezen a pályán az új idei rekord és egyben egyéni csúcsa is lett. A csapattársak is nagyon jól szerepeltek a versenyen. Mind a négyüknek ezúton gratulálunk: Varga Tamás M2-Street 600 1.hely, Weber Ákos M3-Street 750 3.hely, Németh Bálint M4-Street 1000 2.hely és Szabó István ,,COCÓˇˇ M5-Street 1000+ 1.hely. Csak így tovább fiúk!!!