HAZA HÍR-MIX Komárom 100-at dobott Iglónak!

Komárom 100-at dobott Iglónak!

1746

IMG_3744A mérkőzést jobban kezdték a vendégek, minek köszönhetően a 2. percben már 2:10 arányban vezettek. Ezután a hazai csapat felfogva a helyzet komolyságát, illetve, hogy a sereghajtóval nem illik veszteni, fokozatosan rákapcsolt és a negyedet már magasan nyerte 24:14 arányban.

A második negyedben a komáromi csapat tovább tudta növelni az előnyt és mikor a táblán már a 49:31 világított, tudható volt, hogy hozni fogják a mérkőzést.

A harmadik negyedben folytatódott a hazai csapat fölényes játéka. 58 másodperccel a negyed vége előtt már 22 pontos volt az előny, mégpedig úgy, hogy a komáromi fiúk igazán meg sem izzadtak.

Az utolsó negyedben már a vendégek is tudatosították, hogy a meccs számukra csakis vereséggel érhet véget, hiszen az 5. percben már majdnem 30 pontos vot a különbség (85:58). Négy perccel a mérkőzés vége előtt játékba hozták a kispados játékosokat is és a 100-ik pontot Matej Marchyn érte el. A végeredmény pedig 100:70 lett!