Kezdőlap HÍR-MIX IV. Komálom Gyerkőcfesztivál – RÉSZLETES PROGRAM

IV. Komálom Gyerkőcfesztivál – RÉSZLETES PROGRAM

115
MEGOSZTÁS

PROGRAM – IV. Komálom Gyerkőcfesztivál
Észak-Komárom
2018. május 27.

Zichy-pont

08:00-12:00 – gyermeknapi véradás a komáromi Forlife Kórház közreműködésével
08:00-18:00 – Gödöllői Országos Természet- és Környezetvédelmi Filmnapok – filmalkotások bemutatása
13:00-18:00 – „száguldozási“ lehetőség elektromos kisautókkal

Klapka tér

13:00-18:00 – a Children of Heaven Motoros Egyesület bemutatkozása (motorozási lehetőség gyermekeknek)
13:00-18:00 – a Komáromi Szabadidőközpont interaktív foglalkoztató délutánja
13:00-18:00 – a PS Tuning – Komárno bemutatkozása (versanyautók kiállítása, találkozási lehetőség neves autóversenyzőkkel)
16:00-16:30 – családi zumba Viola Klaudiával
13:00-18:00 – a „nyitott városháza“ programja (fényképezkedés a polgármesteri jelvényekkel, retro számítógépek kiállítása)

Nagyszínpad

10:30 – a Celőke Néptáncegyüttes bemutatkozása
11:00 – a Komáromi Művészeti Alapiskola zenés-táncos műsora
14:00 – a Zsebsün gyermekzenekar koncertje
15:00 – Hangoló gyermekkoncert (Paár Julianna koncertje)
16:00 – a Dramaťák Színtársulat koncertje
17:00 – a Kicsi Hang zenekar koncertje
18:30 – az Estendøn zenekar koncertje

A Tiszti pavilon előtti tér

13:00-18:00 – Selfiemat a Paragraf Könyvelő- és Adótanácsadó Iroda, valamint a Raiffeisen Bank támogatásával
10:00-19:00 – péksütemények, perecek, italok, lepények, kávekülönlegességek, gyorsételek, vattacukor árusítása

A Tiszti pavilon udvara

10:00 – a Bábuci Bábszínház műsora
11:00 – a Kemencés Bábcsoport műsora
14:00 – a Csavar Színház (Gál Tamás és Kiss Szilva) előadása Az Asszooony! címmel
16:00 – Ringató Süll Kingával
17:00 – a Divadlo Jaja műsora
10:00-19:00 – a Virgonckodó Játszópark nagyméretű fajátékai
10:00-19:00 – a Komárno-Komárom installáció kiszínezése-kifestése (a színeknek és a formáknak csak a fantázia szabhat határt)

A lezárt útszakasz a VMK előtt

13:00-18:00 – a mentő-, a tűzoltó-, és a rendőrautó bemutatása
13:00-18:00 – A Selye János Egyetem Testnevelés Tanszékének sportdélutánja
13:00-18:00 – a VK Spartac UJS röplabdaklub sportdélutánja
15:00 – a Spartacus Birkózóklub bemutatkozása
14:00 – rendőrkutyás bemutató a rendőrparancsnokság közreműködésével

Anglia park

13:00-18:00 (egyes programok már 10:00-kor elkezdődnek)
arcfestés
ugrálóvár a Digi TV támogatásával
az Arriva felfújható csúszdája
kézművesek (csuhézás, vesszőfonás, nemezelés, szövés, kőfestés és sok minden más…)
a Paragraf Könyvelő- és Adótanácsadó Iroda kézműves szeglete
a Kismester Kézműves Klub foglalkoztató asztala
Legát István foglalkozása (nádhajócskák készítése)
a Hárompatak zenekar szabadtéri népi táncháza (közreműködnek a Czafrangó Sylvia Művészeti Alapiskola növendékei)
talpasíjászat Nagy Imrével
a Szőnyi Lovas Sportegyesület standja
a Rex Állatvédő Egyesület örökbefogadó délutánja
a Máltai Szeretszolgálat „érzékenyítő“ programja
a dél-komáromi Vöröskereszt ifjúsági tagozatának bemutatója
a Tandem interaktív, önismereti standja
„Régi idők világa“ – vándorló népi játszóház
mesesarok az ÉS?! Színházzal (16:00-kor mesél Füzi Rozi)
az Arriva Tömegközlekedési Vállalat gyerkőcbuszának bemutatkozása
„A Szigetköz házhoz jön“ – a FUTURA kalanddoboz kitelepülése a komáromi Rotary Club támogatásával

A gyerekpark előtti útszakasz

13:00-18:00 – a Komáromi Animátorok zenés-sportos foglalkozásai

Támogatóink:
Észak-Komárom város önkormányzata
Bethlen Gábor Alap Zrt.
Magyarország Nemzetpolitikai Államtitkársága a Külhoni családok éve c. tematikus év kapcsán
Nyitra megye önkormányzata
Kisebbségi Kulturális Alap (Kultminor)

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Please enter your comment!
Please enter your name here