HAZA HÍR-MIX Az MBK kiválóan kezdte a rájátszást

Az MBK kiválóan kezdte a rájátszást

2315

IMG_5727A mérközést a hazai csapat indította és Kevin Thompson azonnal pontot is szerzett, amivel nyilvánvalóvá tette a vendégeknek, hogy kié lesz ez a mérkőzés. Ennek ellenére a Handlová a játék elején még bírta tartani az iramot, sőt a 3. percben még vezetéshez is jutott Kevin Bridgewatersnek köszönhetően. Ez volt a mérkőzés folyamán a vendégcsapat első és egyben az utolsó előnye is.

A hazai csapat a mérkőzés 9. percétől egészen a végéig már nem engedte érvényesülni a vendégeket.

A második negyed is kiváló játékkal folytatódott és az MBK védelmének köszönhetöen a különbség az egész negyed folyamán hatalmas maradt. A félidő eredménye 46:26 lett.

A harmadik és a negyedik negyedben sem volt a Handlovának ereje, hogy iramot tartson a hazai gárdával. A különbség csak egyre növekedet és a bányászok nem tudtak fogást találni a hazai csapaton, de mindenképpen meg kell említenünk a vendégek legjobbját, Crimminst, aki 25 pontot szerzett.

A mérközést csapatunk nyerte, magasan, több mint 30 ponttal, 93:62 arányban.