Kezdőlap HÍR-MIX A IV. Komálom Gyerkőcfesztivál programja !

A IV. Komálom Gyerkőcfesztivál programja !

618
MEGOSZTÁS

Észak-Komárom

2018. május 27.

 

Zichy-pont

08:00-12:00 – gyermeknapi véradás a komáromi Forlife Kórház közreműködésével

08:00-18:00 – Gödöllői Országos Természet- és Környezetvédelmi Filmnapok – filmalkotások bemutatása

13:00-18:00 – „száguldozási“ lehetőség elektromos kisautókkal

 

Klapka tér

13:00-18:00 – a Children of Heaven Motoros Egyesület bemutatkozása (motorozási lehetőség gyermekeknek)

13:00-18:00 – a Komáromi Szabadidőközpont interaktív foglalkoztató délutánja

13:00-18:00 – a PS Tuning – Komárno bemutatkozása (versanyautók kiállítása, találkozási lehetőség neves autóversenyzőkkel)

16:00-16:30 – családi zumba Viola Klaudiával

13:00-18:00 – a „nyitott városháza“ programja (fényképezkedés a polgármesteri jelvényekkel, retro számítógépek kiállítása)

 

Nagyszínpad

10:30 – a Celőke Néptáncegyüttes bemutatkozása

11:00 – a Komáromi Művészeti Alapiskola zenés-táncos műsora

14:00 – a Zsebsün gyermekzenekar koncertje

15:00 – Hangoló gyermekkoncert (Paár Julianna koncertje)

16:00 – a Dramaťák Színtársulat koncertje

17:00 – a Kicsi Hang zenekar koncertje

18:30 – az Estendøn zenekar koncertje

 

A Tiszti pavilon előtti tér

 

13:00-18:00 – Selfiemat a Paragraf Könyvelő- és Adótanácsadó Iroda, valamint a Raiffeisen Bank támogatásával

10:00-19:00 – péksütemények, perecek, italok, lepények, kávekülönlegességek, gyorsételek, vattacukor árusítása

 

A Tiszti pavilon udvara

10:00 – a Bábuci Bábszínház műsora

11:00 – a Kemencés Bábcsoport műsora

14:00 – a Csavar Színház (Gál Tamás és Kiss Szilva) előadása Az Asszooony! címmel

16:00 – Ringató Süll Kingával

17:00 – a Divadlo Jaja műsora

10:00-19:00 – a Virgonckodó Játszópark nagyméretű fajátékai

10:00-19:00 – a Komárno-Komárom installáció kiszínezése-kifestése (a színeknek és a formáknak csak a fantázia szabhat határt)

 

A lezárt útszakasz a VMK előtt

13:00-18:00 – a mentő-, a tűzoltó-, és a rendőrautó bemutatása

13:00-18:00 – A Selye János Egyetem Testnevelés Tanszékének sportdélutánja

13:00-18:00 – a VK Spartac UJS röplabdaklub sportdélutánja

15:00 – a Spartacus Birkózóklub bemutatkozása

14:00 – rendőrkutyás bemutató a rendőrparancsnokság közreműködésével

 

Anglia park

13:00-18:00 (egyes programok már 10:00-kor elkezdődnek)

  • arcfestés
  • ugrálóvár a Digi TV támogatásával
  • az Arriva felfújható csúszdája
  • kézművesek (csuhézás, vesszőfonás, nemezelés, szövés, kőfestés és sok minden más…)
  • a Paragraf Könyvelő- és Adótanácsadó Iroda kézműves szeglete
  • a Kismester Kézműves Klub foglalkoztató asztala
  • Legát István foglalkozása (nádhajócskák készítése)
  • a Hárompatak zenekar szabadtéri népi táncháza (közreműködnek a Czafrangó Sylvia Művészeti Alapiskola növendékei)
  • talpasíjászat Nagy Imrével
  • a Szőnyi Lovas Sportegyesület standja
  • a Rex Állatvédő Egyesület örökbefogadó délutánja
  • a Máltai Szeretszolgálat „érzékenyítő“ programja
  • a dél-komáromi Vöröskereszt ifjúsági tagozatának bemutatója
  • a Tandem interaktív, önismereti standja
  • „Régi idők világa“ – vándorló népi játszóház
  • mesesarok az ÉS?! Színházzal (16:00-kor mesél Füzi Rozi)
  • az Arriva Tömegközlekedési Vállalat gyerkőcbuszának bemutatkozása
  • „A Szigetköz házhoz jön“ – a FUTURAkalanddoboz kitelepülése a komáromi Rotary Club támogatásával

 

A gyerekpark előtti útszakasz

13:00-18:00 – a Komáromi Animátorok zenés-sportos foglalkozásai

 

Támogatóink:

Észak-Komárom város önkormányzata

Bethlen Gábor Alap Zrt.

Magyarország Nemzetpolitikai Államtitkársága a Külhoni családok éve c. tematikus év kapcsán

Nyitra megye önkormányzata

Kisebbségi Kulturális Alap (Kultminor)

 

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

hirdetés