HAZA SPORT COCÓ meghódította pályafutása félszázadik serlegét!

COCÓ meghódította pályafutása félszázadik serlegét!

1372

11333267_849779221724097_1295545357_o

Szombaton (2015.május 30.) Léván, a Szlovák második kupasorozat első versenyén, szuper érzésekkel térhetett haza Szabó István, városunk gyorsulási motorversenyzője. A Street 1.000+ kategóriában első lett a kvalifikációban, mellyel meg is nyerte ezt a versenyt! Az összes induló motorkerékpár közül, egyedül az ő ZZR 1441-esének sikerült a 10 másodperces álomhatár alá kerülnie azon a napon. 9,63 sec és 250 km/óra feletti sebesség volt az aznapi csúcs, melyet COCÓ és a KAWA állítottak fel a 402 méteres pályán! A következő versenyző legjobb ideje 10,111 sec volt, tehát hatalmas, mintegy fél másodperces előnnyel voltak a leggyorsabbak. Ez mindenképpen tekintélyt parancsoló különbség. Ez még emeli számára az 50. kupája csillogásának fényét! 2015 eddigi mérlege: 8 verseny, 4 első, 3 második és 1  harmadik helyezés.